Päikeseenergia tasuvus - kas on kasumlik?

Kas päikesepaneelid on kasumlik investeering?

Jah – päikesepaneelid on kasumlik investeering! Päikesepaneelide kasutamine on väga keskkonnasõbralik olles samal ajal ka tulusad. Olenemata sellest, kas teil on maja või elate korterelamus, on päikesepaneelid midagi, mida igaüks või korteriühituse peaks kaaluma. Tegelikult saate päikesepaneelidesse investeerides isegi lisaraha teenida.

Kui arvutate, kui tulusad võivad päikesepaneelid teie jaoks olla, võtate tavaliselt arvesse tagasimakse aega, kulusid ja eeldatavat tulu. Anname teile mõned asjad, mida võiks olla hea meeles pidada enne päikesepaneelide kalkulaatori päikeseenergia kalkulaatori kasutamist Vähendage oma kulusid ja teenige päikesepaneelidega raha!

Päikesepaneelide toetused

Eestis on võimalus Kredexi kaudu rekonstrueerimistoetust taotleda, mis toetab ka päikesepaneelide paigaldamist. Vaata rohkem toetuste foorumist, mis toetusvoor parasjagu Kredexil avatud on.

Päikesepaneelid katavad teie enda elektritarbimise

Päikeseenergiaga oma elektrit tootes saate katta oma elektritarbimise kas terve aasta või suurema osa kogu aasta jooksul. See tähendab, et te ei muutu elektrifirmadest nii sõltuvaks ega ole mõjutatud väga palju elektri börsihinnast.

Päikesepatareid võivad teenida tulu

Eesti kliima on suurepärane päikeseenergia tootmiseks, mis tähendab, et paljud päikesepaneelide omanikud toodavad rohkem energiat, kui jõuavad tarbida. Üleliigse energia müümisega saate teenida lisatulu.

Avalda enda arvamust ja nägemust selle postituse alla.